Od kiedy używasz produktów aloesowych
jeszcze nie używałem/am
od 6 miesięcy
od roku
ponad rok

Emulsja Aloesowa Aloe Lotion

Pielęgnacja skóry|Forever Living Aloes

  • Emulsja Aloesowa
    Emulsja Aloesowa
Cena:77.00
Towar niedostępny
Wycofana z oferty
masz pytania?

Czyni skórę naturalnie, dziecięco miękką

Reguluje autonawilżenie skóry (wyrównuje bilans wodny w tkankach naskórka)

Niezastąpiona w walce z kłopotami skórnymi: podrażnienia, odparzenia, pierzchnięcia naskórka, świąd lub opuchnięcia pourazowe

Może być używana wspomagająco w zapobieganiu i zwalczaniu odleżyn

Znakomite efekty przynosi nałożona na skórę przed masażem

 

Ten niezwykle delikatny aloesowy preparat pielęgnacyjny powstał z połączenia czystego, naturalnego miąższu aloesowego z substancjami łagodnie natłuszczającymi skórę, jak na przykład: alantoina i lanolina, naturalna witamina E oraz olejek jojoba. Takie lekkie kremy, jak Emulsja Aloesowa określa się czasem mianem emulsji typu olej w wodzie, z tym, że frakcję wodną stanowi w tym przypadku prawie wyłącznie miąższ Aloe vera.

 

Emulsja Aloesowa Aloe Lotion dba o właściwy rozwój naturalnej flory bakteryjnej skóry, przez co chroni ją przez infekcjami z zewnątrz, także grzybiczymi. Frakcja tłuszczowa Emulsji zmiękcza naskórek i znakomicie wspomaga łagodzącą akcję aloesu w przypadku uszkodzeń, spierzchnięć lub odparzeń. Emulsja ta jest bardzo dobrze wchłaniana przez skórę, w razie potrzeby można ją więc nakładać na to samo miejsce wielokrotnie. Użyta jako balsam do ciała po porannej kąpieli zapewni uczucie niezwykłego komfortu, nie grożąc zatłuszczeniem garderoby.

 

Dla stosowania Emulsji Aloesowej nie istnieją ograniczenia wiekowe, gdyż równie dobrze może przydać się podrażnionej od pieluszek pupce niemowlęcej, jak i spierzchniętym dłoniom lub nadmiernie twardniejącym piętom starszych członków rodziny. A ponieważ co dzień spotykają nas drobne, choć dokuczliwe kłopoty ze skórą, dobrze jest mieć niezawodną Emulsję Aloesową zawsze gdzieś pod ręką!

Komentarze:

Odśwież
 
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij